Aktualności

Szukamy Konsultanta ds. realizacji projektów

Stanowisko:

Konsultant ds. realizacji projektów

Wymagania:

Osoba kreatywna, dynamiczna, łatwo nawiązująca kontakt, znająca język angielski, swobodnie poruszająca się w mediach społecznościowych. Potrafiąca obsługiwać narzędzia biurowe i programy komputerowe w stopniu biegłym. Wykształcenie wyższe.

Dodatkowym atutem będzie:

 • doświadczenie w realizacji projektów,
 • znajomość tematyki Unii Europejskiej,
 • organizowanie i prowadzenie wydarzeń plenerowych,
 • umiejętność wystąpień publicznych np. podczas: kursów, szkoleń, lekcji w szkołach,
 • umiejętności szybkiego uczenia się,
 • chęci rozwoju osobistego,
 • wysoka kultura osobista,
 • zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy,
 • umiejętności zarządzania czasem,
 • umiejętności pracy w zespole,
 • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Proponujemy:

Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, po okresie próbnym.

Korzyści:

Zachęcamy do realizacji ambicji zawodowych i własnych pomysłów. Gwarantujemy różnorodność zadań, pracę przy ciekawych projektach i ciągły rozwój. Zapewniamy pełen pakiet narzędzi potrzebnych do pracy.

Jesteśmy otwarci na propozycje – poszukujemy osoby, która zechce współtworzyć nasz zespół w dłuższej perspektywie. Posiadamy i przestrzegamy wypracowanych na przestrzeni 22 lat standardów pracy (m.in. ISO, akredytacja PARP). Pracujemy elastycznie i po partnersku, w miłej atmosferze.

Kim jesteśmy:

Towarzystwo Amicus jest organizacją pozarządową (NGO), która od 1998 r. realizuje działania wspierające społeczeństwo obywatelskie. Realizujemy projekty skierowane do wszystkich grup społecznych.

Obecnie m. in. prowadzimy społeczny żłobek i przedszkole, na działalność którego pozyskujemy dofinansowania w kraju jak i Unii Europejskiej wdrażając najlepsze zachodnie wzorce pracy z dziećmi (www.maliodkrywcy.org/).

Pomagamy osobom w trudnej sytuacji prowadząc Okręgowy Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Białymstoku (www.ta.org.pl/victor-victima), którego konsultanci organizują i finansują potrzebującym pomoc prawną (w tym alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów), pokrywają koszty związane z psychoterapią, pomocą psychiatryczną, organizują  szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, etc.

Od kilkunastu lat na zlecenie Komisji Europejskiej prowadzimy w województwie podlaskim Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct (ed.bialystok.pl), w którym udzielamy mieszkańcom regionu rzetelnej i łatwej w odbiorze informacji: jak funkcjonuje i czym na bieżąco zajmuje się Unia Europejska. Prowadzimy lekcje europejskie w szkołach, warsztaty i szkolenia dla wszystkich grup społecznych.

A także wiele innych działań, o których możesz się przekonać odwiedzając naszą stronę internetową (www.ta.org.pl).

Wyznajemy zasadę, że informacja jest prawem a nie towarem…

 


Na pytania chętnie odpowiemy pod numerem +48 (85) 653 77 53

Oferty pracy z załączonym CV prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Umowa z gminą wiejską Sierpc podpisana!

W dniu 01.07.2020 r. w Sierpcu odbyło się uroczyste podpisanie umowy o powierzenie Grantu pomiędzy Zarządem Towarzystwa Amicus a Wójtem Gminy Sierpc - Panem Krzysztofem Korpolińskim.

Gmina Sierpc otrzyma grant w wysokości 175 000 zł na uruchomienie i prowadzenie Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym (http://www.zsborkowo.gmina.sierpc.pl/).


image3

LOWE: przedłużenie terminu dla mazowieckiego

NAGŁÓWEK


 Szanowni Państwo,

Po wstępnej ocenie formalnej wniosków nadesłanych w poprzedniej procedurze Zarząd Towarzystwa Amicus zdecydował o przedłużeniu do dnia 31 lipca 2020 r. naboru wniosków z placówek zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego.

Więcej informacji na stronie projektu: klik

Zespół projektowy

Podpisanie umowy na pierwszy LOWE w Białymstoku

NAGŁÓWEKZarząd Towarzystwa Amicus w dniu 29.06.2020 r. uroczyście podpisał z Dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku - Panią Bożeną Barbarą Krasnodębską drugą umowę grantową w projekcie.

CKU w Białymstoku (http://ckubialystok.pl/) otrzyma 175 tys. zł na utworzenie pierwszego w mieście Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji.

1 wwwPodpisanie umowy na pierwszy LOWE w województwie podlaskim. 

NAGŁÓWEK

 

Wójt Gminy Dobrzyniewo Duże Wojciech Cybulski w obecności Pani Skarbnik Gminy Moniki Krawczeniuk, Przewodniczącej Rady Gminy Janiny Kozakiewicz oraz radnych w dniu 25.06.2020 uroczyście podpisał pierwszą umowę grantową w projekcie.

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fastach (zspfasty.edupage.org) otrzyma 175 tys. zł na utworzenie pierwszego w województwie Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji.

PHOTO 2020 06 25 11 25 41

Od lewej na zdjeciu stoją: Karolina Szymańska-Skowronek, Ireneusz Lewkowski, Janusz Kitlas, Iwona Sokół, Beata Lenczewska, Daniel Tofiło, Krzysztof Pogorzelski, Wojciech Rybołowicz.
Siedzą: Adam Kozłowski, Wojciech Cybulski oraz Piotr Sobolewski.

Kontakt

Towarzystwo Amicus