Szukamy Konsultanta ds. realizacji projektów

Stanowisko:

Konsultant ds. realizacji projektów

Wymagania:

Osoba kreatywna, dynamiczna, łatwo nawiązująca kontakt, znająca język angielski, swobodnie poruszająca się w mediach społecznościowych. Potrafiąca obsługiwać narzędzia biurowe i programy komputerowe w stopniu biegłym. Wykształcenie wyższe.

Dodatkowym atutem będzie:

 • doświadczenie w realizacji projektów,
 • znajomość tematyki Unii Europejskiej,
 • organizowanie i prowadzenie wydarzeń plenerowych,
 • umiejętność wystąpień publicznych np. podczas: kursów, szkoleń, lekcji w szkołach,
 • umiejętności szybkiego uczenia się,
 • chęci rozwoju osobistego,
 • wysoka kultura osobista,
 • zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy,
 • umiejętności zarządzania czasem,
 • umiejętności pracy w zespole,
 • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Proponujemy:

Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, po okresie próbnym.

Korzyści:

Zachęcamy do realizacji ambicji zawodowych i własnych pomysłów. Gwarantujemy różnorodność zadań, pracę przy ciekawych projektach i ciągły rozwój. Zapewniamy pełen pakiet narzędzi potrzebnych do pracy.

Jesteśmy otwarci na propozycje – poszukujemy osoby, która zechce współtworzyć nasz zespół w dłuższej perspektywie. Posiadamy i przestrzegamy wypracowanych na przestrzeni 22 lat standardów pracy (m.in. ISO, akredytacja PARP). Pracujemy elastycznie i po partnersku, w miłej atmosferze.

Kim jesteśmy:

Towarzystwo Amicus jest organizacją pozarządową (NGO), która od 1998 r. realizuje działania wspierające społeczeństwo obywatelskie. Realizujemy projekty skierowane do wszystkich grup społecznych.

Obecnie m. in. prowadzimy społeczny żłobek i przedszkole, na działalność którego pozyskujemy dofinansowania w kraju jak i Unii Europejskiej wdrażając najlepsze zachodnie wzorce pracy z dziećmi (www.maliodkrywcy.org/).

Pomagamy osobom w trudnej sytuacji prowadząc Okręgowy Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Białymstoku (www.ta.org.pl/victor-victima), którego konsultanci organizują i finansują potrzebującym pomoc prawną (w tym alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów), pokrywają koszty związane z psychoterapią, pomocą psychiatryczną, organizują  szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, etc.

Od kilkunastu lat na zlecenie Komisji Europejskiej prowadzimy w województwie podlaskim Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct (ed.bialystok.pl), w którym udzielamy mieszkańcom regionu rzetelnej i łatwej w odbiorze informacji: jak funkcjonuje i czym na bieżąco zajmuje się Unia Europejska. Prowadzimy lekcje europejskie w szkołach, warsztaty i szkolenia dla wszystkich grup społecznych.

A także wiele innych działań, o których możesz się przekonać odwiedzając naszą stronę internetową (www.ta.org.pl).

Wyznajemy zasadę, że informacja jest prawem a nie towarem…

 


Na pytania chętnie odpowiemy pod numerem +48 (85) 653 77 53

Oferty pracy z załączonym CV prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Towarzystwo Amicus

 

OŚRODEK POMOCY BIAŁYSTOK
TEL: + 48 697 697 205

w godzinach pracy:

Pon. 13:00 – 20:00
Wt. 08:00 – 15:00
Śr. 08:00 – 15:00
Czw. 08:00 – 15:00
Pt. 08:00 – 15:00
Sob. 09:00 – 14:00

 

Punkt Lokalny w Sokółce

TEL: + 48 667 684 321

w godzinach pracy:

Śr. 15:00 – 20:00
Czw. 15:00 – 20:00

 

Punkt Lokalny w Bielsku Podlaskim

TEL: +48 693 202 220

w godzinach pracy:

Pon. 15:00 – 20:00
Wt. 15:00 – 20:00