Pokaż się na Pierwszych Mazowieckich Dniach Twórczości, Designu i Innowacyjności 2013 (MDTDI)

Wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i firmą So What? organizujemy Pierwsze Mazowieckie Dni Twórczości, Designu i Innowacyjności 2013 (MDTDI), które odbędą się w Warszawie w dniach 23-24 września br. Projekt realizowany jest w ramach programu Mazowieckich Sieci Ośrodków Doradczo-Innowacyjnych, który ma za zadanie promować innowacyjne rozwiązania, szeroko rozumiany design i twórczość, a także pokazywać jak te obszary wpływają na biznes i społeczeństwo. Spodziewamy się, że MDTDI przez dwa dni odwiedzi ponad 30 tys. osób.

Poszukujemy do współpracy przy tym przedsięwzięciu Partnerów - firm, projektantów, twórców, którym temat kreatywności jest bliski. W zamian za Państwa zaangażowanie w stworzenie jednego z elementów projektu gwarantujemy promocję Państwa produktów lub/i usług podczas dwóch dni imprezy. Wydarzenia w ramach, których możecie się Państwo zaprezentować:

  • Salony Tematyczne – w każdym salonie do dyspozycji będzie powierzchnia 30mkw, współdzielona przez 3 wystawców w danym zakresie tematycznym, każdy wystawca będzie miał możliwość prezentacji swojego pomysłu i innowacyjnego rozwiązania szerokiej publiczności, w trakcje prezentacji powinny być poprowadzone kilkuminutowe warsztaty pozwalające doświadczenia innowacyjności danego produktu. Tematy salonów: WZORNICTWO I DESIGN, REKLAMA I MARKETING, ARCHITEKTURA, IT, PRZYKŁADY INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ I WYNALAZKÓW TECHNICZNYCH, FOTOGRAFIA I FILM.
  • Wystawa – prezentacja kilku swoich produktów, które są innowacyjne, pomysłowe i designerskie, zostanie przydzielone miejsce oraz w miarę potrzeb zorganizowane wyposażenie podstawowe – stół, krzesło itp. Zakresy tematyczne wystawy na jakie można zgłaszać produkty: transport, edukacja, kuchnia (jedzenie, wystrój wnętrz, opakowania, AGD), outdoor (ogród, sport wyczynowy i amatorski, małe elementy przestrzeni publicznej), higiena/uroda/zdrowie (m.in. dieta), wyposażenie wnętrz, praca, wysokie technologie - telefonia komórkowa
  • Warsztaty (ok 90 min) – angażujące i wchodzące w interakcje z publicznością, zostanie przydzielone miejsce oraz w miarę potrzeb zorganizowane wyposażenie podstawowe – stół, krzesło itp.
  • Pecha Kucha – szybka prezentacja (slajdy w .ppt) po której jest dyskusja, do dyspozycji będzie rzutnik z ekranem i nagłośnieniem.

Wszystkie powyższe formy współpracy są bezpłatne. Termin nadsyłania Państwa chęci współtworzenia wydarzenia to 30 lipca br.

Zgłoszenie powinno zawierać: wizję sposobu przedstawiania produktu, innowacyjności tj. co będzie prezentowane; imię i nazwisko osoby prowadzącej salon, warsztat, wystawę lub pecha kucha (dodatkowo osoby zainteresowane wzięciem udziału w tym wydarzeniu prosimy o przesłanie 3 slajdów prezentacji wraz z jej skróconym opisem).

Podczas imprezy dopuszczalne jest jedynie rozdawanie wizytówek.

Osoba do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Towarzystwo Amicus

 

OŚRODEK POMOCY BIAŁYSTOK
TEL: + 48 697 697 205

w godzinach pracy:

Pon. 13:00 – 20:00
Wt. 08:00 – 15:00
Śr. 08:00 – 15:00
Czw. 08:00 – 15:00
Pt. 08:00 – 15:00
Sob. 09:00 – 14:00

 

Punkt Lokalny w Sokółce

TEL: + 48 667 684 321

w godzinach pracy:

Śr. 15:00 – 20:00
Czw. 15:00 – 20:00

 

Punkt Lokalny w Bielsku Podlaskim

TEL: +48 693 202 220

w godzinach pracy:

Pon. 15:00 – 20:00
Wt. 15:00 – 20:00